han regietow328 maja w Stadninie Koni Huculskich „Gładyszów” odbyła się już po raz XVII plenerowa impreza pod nazwą „Majówka w Regietowie”. Z racji współpracy naszej Szkoły ze Stadniną, również i  przedstawiciele  Szkoły uczestniczyli w tym wydarzeniu. Uczniowie ZSCKR w Hańczowej (Paulina Gorczowska, Klaudia Gryboś, Wioleta Kozak, Mateusz Kozyra, Waldemar Zygadło, Sebastian Bochniak) i nauczyciele (Jerzy Lewczyk, Stanisław Sęk) prezentowali nasz nowy ciągnik do nauki jazdy oraz dla odważnych prowadzili jazdy próbne mini ciągnikiem Valliant. Pan Dyrektor Wojciech Pękala otrzymał z rąk Prezesa Kombinatu Rolnego Kietrz  Mariusza Sikory akt przekazania na cele dydaktyczne kombajnu zbożowego Bizon, który wkrótce wzbogaci nasza bazę do praktycznej nauki zawodu. Wszystkim uczestnikom „Majówki” towarzyszyła piękna pogoda i dobry humor.

 

Podziel się

KONTAKT

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej
      Hańczowa 80,
38-316 Wysowa Zdrój
tel/fax (018)353-20-04 lub
18 353-05-24
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MAPA

Kategoria: Internackie fakty

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO
TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO
p. Sz. MordarskiInternackie fakty

5 października rozegrany został w Internacie  turniej tenisa stołowego .

OGNISKO INTEGRACYJNE
OGNISKO INTEGRACYJNE
p. Sz. MordarskiInternackie fakty

Ognisko integracyjne dla mieszkańców internatu.

"JAK RADZIĆ SOBIE ZE STRESEM"
"JAK RADZIĆ SOBIE ZE STRESEM"
p. M. Jodłowska- PiskorzInternackie fakty

Zajęcia biblioterapeutyczne w internacie.

W naszej Szkole realizujemy projekt finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020. Nr projektu: PRMP.10.02.02-12-261/16.
Tytuł projektu: „ Nauczanie Rolnicze XXI Wieku”, w latach 2017, 2018, 2019.