Mam zawód. Mam Fantazję.- „Mistrzostwa agrotroników” to konkurs, który odbył się w naszej szkole w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”.

W piątek 19 października gościliśmy uczniów szkół zawodowych z Nowego Targu, Miechowa, Piotrkowic Małych i Tarnowa. W sumie dziewięć dwuosobowych drużyn pod okiem jury rywalizowało na polach przylegających do Szkoły w zadaniu polegającym na: przygotowaniu agregatu doprawiającego do pracy, wykonaniu przejazdu roboczego i rozwiązaniu testu wiadomości z zakresu rolnictwa precyzyjnego. Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie klasy IV TMR i III TMRiA: Jarosław Czuchta, Waldemar Zygadło, Grzegorz Gnela, Dariusz Królczyk, Ryszard Rembiasz i Piotr Łukaszyk.
Dodatkowo po przeprowadzeniu zmagań został zaprezentowany system nawigacji rolniczej zamontowany na naszym ciągniku New Holland 4050 w funkcji równoległego prowadzenia agregatu po polu. Już wkrótce na stronie internetowej konkursu „Mam zawód. Mam fantazję.” zostaną opublikowane wyniki zmagań w Hańczowej. Wszystkim przybyłym zawodnikom i opiekunom serdecznie dziękujemy i gratulujemy rywalizacji.

 

mistrzostwa

 

Podziel się

KONTAKT

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej
      Hańczowa 80,
38-316 Wysowa Zdrój
tel/fax (018)353-20-04 lub
18 353-05-24
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MAPA

Kategoria: Internackie fakty

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO
TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO
p. Sz. MordarskiInternackie fakty

5 października rozegrany został w Internacie  turniej tenisa stołowego .

OGNISKO INTEGRACYJNE
OGNISKO INTEGRACYJNE
p. Sz. MordarskiInternackie fakty

Ognisko integracyjne dla mieszkańców internatu.

"JAK RADZIĆ SOBIE ZE STRESEM"
"JAK RADZIĆ SOBIE ZE STRESEM"
p. M. Jodłowska- PiskorzInternackie fakty

Zajęcia biblioterapeutyczne w internacie.

W naszej Szkole realizujemy projekt finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020. Nr projektu: PRMP.10.02.02-12-261/16.
Tytuł projektu: „ Nauczanie Rolnicze XXI Wieku”, w latach 2017, 2018, 2019.